Menu
×

Centrum techniczne

Rozwiązujemy problemy

Nasze Centrum Techniczne tworzy zespół konsultantów technicznych, których wiedza i doświadczenie pozwalają na szybką weryfikację problemu. Udzielenie rady i znalezienie skutecznego rozwiązania następuje często już na etapie rozmowy telefonicznej.
Dlatego w razie jakichkolwiek trudności związanych z użytkowanym przez Ciebie pojazdem, po prostu zadzwoń do nas.

Informacje kontaktowe Wypożyczalni samochodów Eco Rental

Centrum Techniczne Wypożyczalni samochodów Eco Rental

Wszelkie pytania proszę kierować na podane dane kontaktowe

+48 608 368 888

Opony w warsztacie

Opony i Serwis

SERWIS

Każdy Użytkownik pojazdu zobowiązany jest do wykonania przeglądów serwisowych i okresowych badań technicznych zgodnie z zaleceniami producenta użytkowanego pojazdu. Częstotliwość przegladów serwisowych została określona w instrukcji obsługi pojazdu.

Konieczność wykonania przeglądu technicznego należy zgłosić do Centrum Technicznego. Przeglądy są dokonywane w stacjach obsługi wskazanych przez Wypożyczalnia samochodów Eco Rental. Wykaz współpracujacych stacji serwisowych zostanie udostepniony po kontakcie z Centrum Technicznym.

Podczas wizyty w autoryzowanej stacji obsługi należy poinformować pracownika stacji o konieczności autoryzacji kosztów serwisowych w Centrum Technicznym.

OPONY

Terminy wymiany opon:

Sezon zimowy – od 1 października do 31 marca
Sezon letni – od 1 kwietnia do 30 września

Użytkownik ma obowiązek dokonywać sezonowej wymiany ogumienia. Wymiana może być wykonana tylko wyłacznie w wyznaczonych stacjach serwisowych. Jeżli zajdzie konieczność sezonowej wymiany ogumienia skontaktuj się z Centrum Technicznym i uzgodnij dogodny dla siebie termin wymiany opon.

Koszty naprawy lub wymiany opon zostana pokryte przez Eco Rental tylko i wyłacznie wtedy, gdy usługa zostanie wykonanan na stacji współpracującej z Eco Rental. Każda wymiana lub naprawa opon powinna być autoryzowana. Obowiązkiem pracownika stacji, w której dokonywana będzie wymiana lub naprawa, jest skontaktowanie się z Centrum Technicznym Eco Rental w celu potwierdzenia zlecenia.

Wszelkie uszkodzenia powstałe z winyużytkownika pojazdu, które mają wpływ na bezpieczeństwo, będą wykonywane na koszt użytkowanika lub jego pracodawcy.

Szkody i Assistance

W razie wypadku czy kolizji drogowej PAMIĘTAJ:

1. Natychmiast zadzwoń do Centrum Technicznego.

W przypadku kolizji lub wypadku poza godzinami pracy Centrum technicznego zgłoś zdarzenie następnego dnia. Jeśli pojazd nie jest jezdny i konieczne jest holowanie i auto zastępcze skontaktuj się z Ubezpieczycielem (nr telefonu wskazany jest na polisie ubezpieczenia pojazdu)

2. Zadzoń na policję w celu sporzadzenia notatki ze zdarzenia tel. 112

3. Zbierz informację dotycząca : czasu, miejsca zdarzenia i okolicznosci w jakich do nich doszło, numerów rejestracyjnbych pojazdów, marek i modeli pojazdów uczestniczącyhc w zdarzeniu, numerów polis OC (sprawdź ich ważność), danych osób związanych ze zdarzeniem (imie nazwisko, adres, pesel, nr prawa jazdy i telefonów kontaktowych), uszkodzeń wszytskich pojazdów biorących udział w zdarzeniu.

W przypaku kradzieży pojazdu lub tablic rejestracyjnych dodatkowo konieczne jest niezwłoczne zgłoszenie podejrzenia popełnienia przestępstwa w najbliższym komisariuacie policji.

Dwa zniszczone w wyniku zderzenia samochody
Uśmiechnięty, elegancko ubrany kierowca w samochodzie

Przewodnik kierowcy Eco Rental wynajem aut Białystok

Zapraszamy do zapoznania sie z informatorem kierowcy. Pozwoli to Państwu poznać zasady użytkowania pojazdu i zasad postępowania w przypadku wiekszości sytaucji jakie mogą Państwa spotkać. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Centrum Techniczne Wypożyczalnia samochodów Eco Rental:

+48 608 368 888

Copyright © 2017 by Eco Rental Sp. z o.o. Realizacja: Konsorcjum Arefiew

Made with by IT44.pl.