Menu
×

Wypożyczalnia samochodów Białystok Eco Rental

Oddział Eco Rental Białystok:

Wypożyczalnia Eco Rental zapewnia bogatą ofertę wynajmu samochodów na terenie Białegostoku. Swoim klientom oferujemy szeroki wybór aut w różnych segmentach: samochody osobowe oraz busy 9-osobowe.
Wynajem auta w Bialymstoku możliwy jest w oddziale: przy al. Jana Pawła II 85 oraz punktach Meet & Greet na dworcu autobusowym PKS/Biacomex i dworcu kolejowym PKP. Dostarczamy również auta we wskazane przez Państwa miejsce na terenie miasta.

Białystok to stolica województwa Podlaskiego oraz największe miasto położone w północno-wschodniej części Polski. Ze względu na dużą liczbę szkół wyższych Białystok określane jest jako miasto studenckie. Młodzi ludzie przyjeżdżają studiować na takich uczelniach jak Politechnika Białostocka, Uniwersytet w Białymstoku, czy Uniwersytet Medyczny w Białymstoku.
Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa pozwala na szybkie i sprawne poruszanie się po mieście samochodem. Białystok jest jednym z najmniej zakorkowanych miast wojewódzkich w Polsce. Do każdego miejsca dotrzemy bez problemu oszczędzając swój czas.

Mapa oddziałów:

Kontakt:

Białystok - Salon Hyundai Nord Auto

  • al. Jana Pawła II 85, 15-703 Białystok

Godziny pracy biur:

pon. - pt.:

  • 8:00 - 18:00

sobota:

  • 9:00 - 14:00

niedziele/święta:

  • nieczynne

Copyright © 2017 by Eco Rental Sp. z o.o. Realizacja: Konsorcjum Arefiew

Made with by IT44.pl.